Pioneers in the industry, we offer heidelberg sm 102 v, komori lithrone ls 426, heidelberg sm 72v, heidelberg sormz, flexographic printing machine and roll to roll printing machine from India.














Get Latest Price
| Type of Printing Machine | Offset Color Printing Machine |
| Colour Output | 4 Colour |
| Manufacturing Year | 1988 |











Get Latest Price
| Type of Printing Machine | Sheetfed Offset Printing Machine |
| Colour Output | 4 Colour |
| Printing Input Method | Sheet Fed |
| Maximum Paper Size (Inch) | 19x26 |
| Country of Origin | Made in India |







Get Latest Price
| Type of Printing Machine | Offset Color Printing Machine |
| Colour Output | 4 Colour |
| Manufacturing Year | 1982 |






Get Latest Price
| Type of Printing Machine | Offset Color Printing Machine |
| Colour Output | 2 Colour |





Get Latest Price
| Printing Speed(Meter/Min) | 100 m/min |
| Printing Speed | 100 m/min |
| Number Of Colors | 4 |
| Usage/Application | Paper |
| Material | Iron |
| Max Printing Length | 1500 mm |
| Machine Type | Semi Automatic |
| Country of Origin | Made in India |





Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 unit |
| Color | 4 Color |
| Capacity | 80 m/min |
| Body Material | Iron |
| Max Printing Width | 1400 |
| Country of Origin | Made in India |










Get Latest Price
| Type of Printing Machine | Sheetfed Offset Printing Machine |
| Colour Output | 4 Colour |
| Printing Input Method | Sheet Fed |

Get Latest Price














Get Latest Price
Mohammad Sabir (Director)
Lahooti Printech Private Limited
D-182a Epip, Surajpur, Site-V, Greater Noida - 201308, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India







