We are a leading Manufacturer of paper sheet cutting machine with printing, semi automatic napkin packing machine and fully automatic napkin packing machine from Greater Noida, India.





Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 unit |
| Max Paper Width | 1000 mm |
| Country of Origin | Made in India |





Get Latest Price
| Brand | Lahooti Printech |
| Packaging Material | Napkin Paper |
| Voltage(V) | 220 volts |
| Condition | New |
| Packing speed | 10-15 bags/min |
| Frequency | 50 Hz |
| Air Compressor | 0.3-0.5 mpa |
|
|


Get Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Packaging Material | Napkin |
| Condition | New |
| Brand | Lahooti Printech |
| Packing Speed | 15-18 packets/minute |
| Power Supply | 220v/50Hz |
| Air Compressure | 0.3-0.5 mpa |
| Dimension | 2500 mm*900 mm*1300 mm |
| Model | L-Wing |
Mohammad Sabir (Director)
Lahooti Printech Private Limited
D-182a Epip, Surajpur, Site-V, Greater Noida - 201308, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India

